Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Виробник
Пакування
Призначення
Ступінь глянцю
Колір
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Водоемульсійна фарба та її застосування.

Одним з найбільш поширених і популярних видів ЛКМ є водоемульсійні фарби, які володіють великим набором позитивних споживчих властивостей: повна екологічність, вологостійкість, паропроникність, простота нанесення, широке розмаїття кольорів та ін. оздоблення стель та стін у різних кімнатах. Процес фарбування стель за допомогою даного виду ЛКМ має певні особливості, з якими ми хотіли б Вас ознайомити.

Для нанесення даного матеріалу найчастіше використовуються щітки або валики, проте ще перед початком процесу фарбування поверхня потребує якісної підготовки: видалення старого оздоблювального матеріалу, сушіння, очищення від пилу, вирівнювання за допомогою стартових та фінішних шпаклювальних складів та ґрунтування спеціальними ґрунтовками. У цьому процесі вирівнювання є ключовим процесом, адже фарба сама по собі не приховує дефектів на поверхні основи. Купити водоемульсійну фарбу у Полтаві можна в інтернет-магазині будівельних матеріалів «СтройМайстер-Полтава».

Підготувати саму фарбу до нанесення досить просто: її потрібно лише якісно та ретельно перемішати, а за необхідності (якщо вона є занадто густою) – розбавити за допомогою чистої та теплої води. На цьому етапі до складу матеріалу вводяться пігменти. При додаванні пігментів слід врахувати те, що після висихання колір поверхні стане світлішим.

Фарба наноситься на поверхню в кілька шарів (два або три), і при цьому перший з них наноситься впоперек падіння променів сонця, а другий і третій (він використовується далеко не завжди) – вздовж. Кожен із шарів за умови забезпечення нормальної температури та вологості повітря сохне приблизно 12 годин, і тільки після його повного висихання поверх нього можна наносити наступний.

Сам процес нанесення водоемульсійної фарби на поверхню стелі не є складним, тому фактично кожна людина може впоратися з нею самостійно, що дозволяє забезпечити суттєву економію на ремонті.

Вгору