Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Довжина (мм)
Вид
Тип
Матеріал
Виробник
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке гнучкі підведення?

Гнучкі підводки – трубки, що гнуться, які використовують для підключення різних пристроїв до водопроводу або газопроводу. Гнучкі підводки можуть виготовлятися з різних матеріалів: гума, оцинкований метал, нержавіюча сталь, силікон та ін., але найчастіше їх виробляють у комбінації з вище перелічених матеріалів. Підключення пристроїв за допомогою гнучких шлангів має свої переваги - це простота монтажу і висока надійність.

Які види гнучких підводок існують?

Сьогодні магазини будівельних матеріалів пропонують своїм покупцям широкий асортимент гнучких шлангів різного призначення, які можна розділити на кілька груп:

- Підводки для водопроводів. Даний вид гнучких підводок застосовується для підключення пристроїв до системи центрального водопостачання. Прикладами таких пристроїв можуть бути бойлер, газова колонка, котел та ін. При виборі гнучкої підводки для води слід звернути увагу на такі аспекти: довжину, тип та розмір різьблення. Різьба на підводках даного типу може бути двох типів: внутрішня (мама) та зовнішня (тато), позначені в назві товару відповідними позначками «В» та «З» (або «Н»). Також, в імені товару вказано розмір різьби (1/2", 3/4" та ін.).

- Підводки до змішувача. Цей тип гнучких шлангів використовується для підключення змішувачів для ванни та кухні до холодного та гарячого водопостачання. Гнучка підводка до змішувача має з одного кінця зовнішню різьбу М10, яка підходить до всіх видів стандартних змішувачів. Гнучкі підводки для змішувачів бувають двох типів: з короткою і довгою різьбою, це зроблено для зручності їх монтажу. Тому шланги для змішувачів часто продаються парами. При виборі шлангу до змішувача необхідно виміряти відстань між змішувачем і точкою їх підключення до холодного і гарячого водопостачання для правильного вибору підводки по довжині.

- Гнучка підводка для газу – застосовується для підключення пристроїв, які для роботи використовують природний газ (котел, колонка та ін.). Даний вид гнучких трубок відрізняється підвищеною міцністю та герметичністю. Гнучка підводка для газу, найчастіше, являє собою металорукав підвищеної міцності, що гнеться.

- Шланги для газу. Такий вид гнучких підводок також використовується для підключення пристроїв до газопроводу. Основною відмінністю шлангів для газу є матеріал виготовлення накидної гайки – чорний метал або латунь.

- Шланги для підключення та зливу води пральних та посудомийних машин.

Купуючи гнучкий шланг, слід звернути увагу на засоби герметизації, за допомогою яких необхідно герметизувати різьбове з'єднання між гнучким підведенням та пристроєм.

Де можна купити шланг для підведення води та газу в Полтаві?

Наш інтернет-магазин будівельних матеріалів пропонує своїм покупцям широкий асортимент гнучких шлангів для підключення всіх видів пристроїв різної довжини, які Ви можете купити, зробивши замовлення безпосередньо на даній сторінці або зателефонувавши нам по телефону.

Вгору