Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Виробник
Серія
Тип
Номінальний струм
Клас захисту
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Електрика в ХХІ столітті є найважливішим елементом не лише побуту людини, а й її комфорту. Сьогодні важко уявити собі будинок, квартиру або офіс, у якому не було б світла. Ми, сам того не помічаючи, стали заручниками електричної енергії, яка допомагає нам висвітлювати приміщення, готувати їжу, створювати комфорт у житлі та нести інформацію за допомогою радіо, телевізора чи комп'ютера.

Вимикачі, розетки та їх різновиди.

Кожен будинок, квартира або офіс, в якому є електрика, обладнаний різними пристроями, які дозволяють «керувати» струмом або підключатися до мережі в потрібний момент. Найважливішими з таких пристроїв є вимикачі та розетки, які в наш час мають бути не лише функціональними, а й естетичними.

Вимикач – пристрій, що дозволяє вмикати або вимикати освітлення або електроприлади (наприклад, вентилятор) шляхом замикання або розриву електричного кола. Існують такі різновиди вимикачів:

За принципом роботи:

- Клавішного типу: одноклавішні, двоклавішні, багатоклавішні (3, 4 та більше клавіш). Судячи з кількості відгуків покупців, цей вид вимикачів застосовується у більшості домогосподарств нашої країни.

Важільні. Вимикачі цього типу сьогодні рідко застосовуються у побутових електропроводках, але їх можна зустріти на підприємствах.

- Шнурові.

- Сенсорні.

- З ключем. Такий тип вимикачів застосовується у місцях, де є потреба обмежити доступ до електричної мережі стороннім людям.

За способом монтажу:

Для внутрішнього монтажу (вбудований). Внутрішній вимикач встановлюється зі спеціальними монтажними підрозетниками, вбудованими в стіну, що дозволяє практично повністю сховати корпус і механізм вимикача. Такі вимикачі зазвичай застосовують у житлових приміщеннях при прокладанні прихованої електропроводки.

Для зовнішнього монтажу (накладний). Зовнішній вимикач встановлюється прямо на стіну, без застосування додаткових пристроїв (підрозетників). Цей вид вимикачів, як правило, встановлюється у разі прокладання електропроводки назовні стіни в гофрованій трубі або кабельному каналі.

Також, слід зазначити, що багато виробників (наприклад: Viko by Panasonic) виготовляють спеціальні коробки для зовнішнього монтажу, за допомогою яких внутрішній вимикач легко перетворюється на зовнішній.

Розетка – це пристрій, що дозволяє підключати електроприлади до електричної мережі. Розетки можна розділити на такі види:

За наявності заземлювального контакту:

- Із заземленням.

- Без заземлення.

За способом монтажу:

- Вбудована.

- Накладне.

За кількістю приладів, що підключаються:

- Одинарна.

- Подвійне.

Також, слід зазначити, що практично всі виробники передбачають можливість комбінування вимикачів та розеток в одному блоці, що проводиться шляхом застосування спеціальних рамок, за допомогою яких з'являється можливість об'єднати потрібну кількість розеток та вимикачів (від 2 до 6) до ряду (горизонтальний або вертикальний) .

Вибираючи розетку або вимикач, особливу увагу слід звертати на їх якість, оскільки застосування низькоякісних елементів електричної мережі може призвести до її замикання і навіть займання.

Купити розетки та вимикачі від відомих світових виробників у Полтаві можна звернувшись в інтернет-магазин будівельних матеріалів СтройМайстер-Полтава, де представлено кілька модельних лінійок: Carmen, Karre та Linnera від торгової марки Viko by Panasonic, Asfora від бренду Schneider та ін. Якість продукції представлених у нашому каталозі продуктів підтверджено відповідними сертифікатами.

Залишилися питання – дзвоніть нам: (050) 257-12-34; (067) 134-15-10.

Вгору