Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Екструдований пінополістирол

Фільтр
Виробник
Товщина, мм
Вид
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке екструдований пінополістирол?

Екструдований пінополістирол – листовий утеплювальний матеріал, виготовлений з тієї ж сировини, що й пінопласт, але за іншою технологією, застосування якої змінює структуру матеріалу та надає утеплювачу низку позитивних якостей. Екструдований пінолістирол призначений для утеплення стін, балконів, лоджій, фундаментів, фронтонів, скатних покрівель, стяжок підлог, укосів та ін. конструкцій, утеплення акумуляторних батарей, холодильних та морозильних камер, виготовлення рекламних конструкцій (літер, вивісок та ін.). Даний вид утеплювача користується величезною популярністю у будівельних бригад та приватних забудовників, оскільки є ідеальним та практично незамінним матеріалом при монтуванні системи «тепла підлога», утеплення фундаментів та укосів.

Які якості має пінополістирол?

Виготовлення екструдованого пінополістиролу методом екструзії під впливом високої температури надає йому цілу низку позитивних якостей:

- Низька теплопровідність матеріалу, що становить 0,03 – 0,034 Вт/м*К, що є відмінним показником порівняно з іншими утеплювачами аналогічної товщини. За даними заводів-виробників, пінополістирол в 1,5 рази тепліший за звичайний пінопласт і в 2 рази скловати.

- Не поглинає вологу та воду. Коефіцієнт водопоглинання становить 0,3 – 0,4 % загального обсягу.

- Висока механічна міцність. Міцність на стиск становить 0,2 - 0,5 МПа.

- Стійкість до дії грибка, плісняви та гризунів.

- Максимальна довговічність. Виробники гарантують термін служби пінополістиролу протягом 50 років.

- Негорючість. Пінополістирол відноситься до групи горючості Г4, рідше ГЗ.

- Безпека для людини та навколишнього середовища. Протягом усього терміну служби не виділяє речовини, небезпечні людини.

- Герметичність швів. Екструдований пінополістирол, товщиною 30 – 100 мм, виготовляється у вигляді листів з Г-подібною кромкою, наявність якої дозволяє ідеально стикувати між собою матеріал, без утворення наскрізного шва.

- Різноманітність товщин. Будівельні магазини Полтави пропонують своїм покупцям пінополістирол товщиною 20, 30, 40, 50 та 100 мм, що дозволяє підібрати листи, які максимально точно підійдуть для вирішення конкретного завдання.

- Зручні для транспортування розміри. Найбільш відомі виробники пінополістиролу виготовляють його у вигляді листів розміром 1200х600, 1185х585, 1000х600, 1200х550 мм, що дозволяє комфортно транспортувати його навіть у легковому автомобілі.

Які види екструдованого пінополістиролу існують?

Незважаючи на всю різноманітність пінополістиролу, представленого на полицях будівельних магазинів, його можна розділити на кілька умовних видів:

- Гладкий пінополістирол. Цей вигляд має глянсову поверхню листа, яка є додатковим гідроізоляційним шаром і ще більше знижує водопоглинання. Даний вид екструдованого пінополістиролу застосовують при «сухому» способі утеплення приміщення, оскільки гладка поверхня має слабке зчеплення з клейовими складами і для збільшення адгезії вимагає додаткової обробки спеціальною теркою.

- Шорсткий пінополістирол. Матеріал має шорстку поверхню, і, як наслідок, високу адгезію з клеєм для пінопласту, що дозволяє використовувати його для виконання робіт з утеплення як «мокрим» способом, так і «сухим».

Де можна придбати пінополістирол в Полтаві?

Екструдований пінополістирол у досить великому асортименті представлений на даній сторінці нашого каталогу, де можна купити цей вид утеплювача різної товщини від найкращих українських та зарубіжних виробників з доставкою.

Вгору