Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Сифон для ванни та раковини - купити у Полтаві

Сифони та їх різновиди

Сифон – це практично непомітний, але водночас один із головних елемент сантехнічного обладнання, який забезпечує безперебійну роботу всієї сантехніки Вашого будинку.Сифон виконує дві найважливіші функції: злив відпрацьованої води у каналізацію та забезпечення герметичності отвору, завдяки чому неприємні запахи не потрапляють до

приміщення. Сифон встановлюється на всі прилади, за допомогою яких людина використовує воду у відкритому вигляді (ванна, раковина, мийка та душова кабіна).

Існує кілька різновидів сифонів, які різняться між собою призначенням, тобто за пристроєм, для якого вони призначені:

- Для ванни.

- Для мийки.

- Для раковини.

- Для душової кабіни

Основні відмінності між перерахованими вище сифонами полягають у розмірах, розташуванням зливних отворів їх кількістю і відстані між ними.

Де можна купити якісний сифон у Полтаві?

Сьогодні купити сифон у Полтаві можна у спеціалізованих магазинах сантехніки, де представлений величезний вибір варіантів, будівельних магазинів та на ринках.

Вибираючи сифон, особливу увагу слід звертати на якість, оскільки дешевий сифон може підтікати, не забезпечувати захист від запахів або швидко вийти з ладу. Основні ознаки якісного сифону:

- якісні пластикові деталі (без запаху, білого однорідного кольору без домішок).

- металеві деталі виготовлені із нержавіючої сталі.

- Візуальна відсутність шлюбу на всіх складових частинах пристрою.

- м'які якісні резинки.

- наявність інструкції зі збирання, умов експлуатації та переліку деталей.

Купуючи сифон у нашому магазині, Ви можете розраховувати на вигідні ціни та гарантовано отримати якісний сертифікований товар з гарантією від виробника. У каталозі магазину представлені лише надійні сифони українського та зарубіжного виробництва від кращих виробників, а саме KronoPlast (КроноПласт) та ANI Plast (АНІ Пласт). 

Вибрати сифон, ціна та характеристики якого Вас влаштують, можна ознайомившись з каталогом інтернет-магазину будматеріалів БудМайстер-Полтава, де Ви знайдете повний опис товарів, що допоможе вибрати найбільш підходящий варіант для Вашої мийки, раковини, ванни та душу. У разі потреби, Ви також можете звернутися до нас за додатковою консультацією та отримати відповіді на всі запитання.

Вгору