Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Вид
Колір
Пакування
Виробник
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гідроізоляційні та пароізоляційні плівки

Гідробар'єр (гідроізоляційна плівка) – рулонний гідроізоляційний матеріал, який є перфорованою плівкою, призначеною для захисту утеплювачів від попадання води. Також гідроізоляційна плівка може застосовуватися для запобігання попаданню води при виконанні покрівельних робіт. Мікроотвори (перфорація) у гідроізоляційній плівці служить для відведення конденсату з утеплювачів. При виконанні робіт з утеплення скатних покрівель або стін за допомогою мінеральної вати, гідробар'єр накладається верхнім шаром із зазором між матеріалами, що запобігає намоканню утеплювача і дозволяє йому просихати. При виборі гідробар'єру слід звернути увагу на його характеристики:

- Густина. Гідроізоляційні плівки, залежно від призначення, виготовляються в декількох варіантах густини: від 30 до 200 г/м².

- Міцність. Міцність гідробар'єру залежить від матеріалу виготовлення, кількості шарів та наявності чи відсутності армуючої нитки. Армований гідробар'єр застосовується у місцях із підвищеним механічним навантаженням.

- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Більшість гідроізоляційних плівок мають стійкість УФ-випромінювання 28 діб, але зустрічаються матеріали з більш тривалою стійкістю.

- Розмір рулону. Магазини будівельних матеріалів Полтави пропонують купити гідробар'єр завширшки 1500мм в рулонах по 50 м.п. (75м ²). Також гідробар'єр можна придбати в роздріб, кратно квадратному метру.

При укладанні гідроізоляційних плівок, слід звернути увагу на той факт, що матеріал має внутрішню і зовнішню сторони, і для правильності виконання робіт необхідно укладати плівку внутрішньою стороною до утеплювача. Для правильного визначення призначення сторін необхідно скористатися інструкцією виробника.

Паробар'єр – паронепроникна плівка, основною функцією якої є захист матеріалів від проникнення пари. Головною відмінністю паробар'єра від гідробар'єру є відсутність перфорації. Пароізоляційні плівки укладаються знизу від утеплювачів, запобігаючи проникненню пари та конденсату, що виходить із приміщення. Основні параметри пароізоляційних плівок (щільність, щільність, розмір рулону та ін) практично повністю ідентичні гідробар'єру, тому їх легко можна сплутати між собою.

Дифузійна мембрана. Сучасний гідроізоляційний матеріал, який не пропускає воду, але при цьому завдяки особливій структурі дозволяє утеплювачу дихати. Також, дифузійна мембрана може бути використана як вітрозахист.

Де можна придбати гідробар'єр, паробар'єр та дифузійні мембрани в Полтаві?

Якщо Ви не знаєте, де можна купити дані матеріали, то зверніться до компанії БудМастер-Полтава, яка є прямим постачальником гідроізоляційних та пароізоляційних матеріалів м.Полтава, що гарантує найкращу ціну від виробників без посередників.

Клієнти нашого магазину одержують:

- кваліфіковану консультацію щодо товарів.

- Доставку в день замовлення.

- низьку ціну та зручний спосіб оплати.

Вгору