Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Фільтр
Колір
Тип
Об´єм
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке аерозольні фарби?

Аерозольна фарба – вид фарби, що пропонується виробниками у вигляді спеціального балончика, де фарба знаходиться під високим тиском і, при натисканні на кнопку, розпорошується на поверхню. Такий метод фарбування поверхонь значно спрощує порядок виконання робіт і завдяки рівномірному розпиленню фарби значно підвищує якість нанесення декоративно-захисного покриття. Також, застосування аерозольних фарб дозволяє зробити фарбування у важкодоступних місцях.

Навіщо використовуються фарби в балончиках?

Аерозольні фарби можуть застосовуватися для виконання широко спектру декоративно-захисних робіт із застосуванням лакофарбових матеріалів у місцях з невеликою площею фарбування, а саме:

- фарбування різних поверхонь усередині та зовні приміщення;

- фарбування деталей автомобіля (капот, двері, елементи кузова та ін.), велосипеда та іншої колісної техніки;

- фарбування металевих виробів та конструкцій (двері, ворота, навіси, альтанки та ін.);

- Фарбування різних матеріалів: гіпс, картон, камінь, скло, бетон, дерево пластик та ін.

- Реставрація пошкоджених поверхонь;

- Створення графіті на стінах;

- Вільне малювання та ін.

Переваги аерозольних фарб.

Слід зазначити цілу низку переваг, які мають фарби в балончиках, у порівнянні зі звичайними емалями в традиційній упаковці:

Зручна тара. Аерозольні фарби виробляються у зручних фасуваннях по 150 і 400 грам, що дозволяє виконати більшість завдань із фарбування невеликих елементів у “один захід”.

Рівномірне нанесення лакофарбового покриття. На відміну від традиційного способу нанесення фарби за допомогою кисті, флейця або валика, метод розпилення дозволяє нанести декоративно-захисне покриття максимально рівномірно, без розводів та дефектів.

Невелика витрата. Метод розпилення, що застосовується в аерозольних балончиках, дозволяє значно знизити витрату матеріалу на квадратний метр, що фарбується. Середня витрата аерозольних фарб становить 150 - 200 грам на квадратний метр поверхні, що фарбується.

Широка палітра кольорів. Купити фарбу в балончиках для стін, металу та авто, різних кольорів можна у будівельному інтернет-магазині СтройМастер-Полтава.

Швидко сохне. Час висихання аерозольних фарб загалом становить 7 – 10 хвилин за нормальної температури довкілля + 25 °З.

Можливість фарбування виробів у важкодоступних місцях. Струменя фарби балончика під тиском здатна проникати в щілини і стики, які практично неможливо пофарбувати за допомогою пензлика.

Надійне покриття. Застосування якісних аерозольних фарб від надійних виробників дозволяє створити якісне покриття, яке здатне надійно захищати вироби від впливу корозії та атмосферних явищ багато років, без втрати візуальних якостей (вигоряння, вицвітання та ін.)

Де можна придбати фарбу у балончиках у м.Полтава.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів СтройМайстер-Полтава пропонує своїм покупцям аерозольні фарби від провідних вітчизняних виробників у широкому кольоровому спектрі, що дозволить підібрати фарбу, яка максимально підійде для виконання Вашого завдання.

Вгору