Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідроізоляційні та пароізоляційні матеріали

Що таке гідроізоляція приміщення?

- Гідроізоляція приміщення – це комплекс заходів, спрямованих на виключення можливості попадання стічних та ґрунтових вод у приміщення через дах, фундамент чи цоколь. Дані роботи виконуються за допомогою спеціалізованих матеріалів, які називають гідроізоляційними. До гідроізоляційних матеріалів слід віднести такі матеріали:

- Сухі гідроізоляційні суміші. Даний вид гідроізоляції передбачає нанесення розчину даної суміші на поверхню, що піддається впливу води або вологи. Застосування сухих будівельних гідроізоляційних сумішей актуальне при виконанні робіт з гідроізоляції підвалу, басейну, фундаменту, цоколю, колодязя та ін. Ці суміші також підійдуть при виконанні гідроізоляційних робіт у місцях, де вода впливає під певним тиском.

- Бітумна гідроізоляція. Гідроізоляційні матеріали на основі бітуму (бітум, бітумна мастика) - це класичні матеріали, які здавна застосовуються для покрівлі, захисту фундаменту та цоколя будівлі. При правильному виконанні робіт бітумні гідроізоляційні матеріали створюють надійний та довговічний захист від дії води або вологи.

- Руберойд. Даний гідроізоляційний матеріал є рулоном паперу, тканини або склополотна, просоченим спеціальним складом, який не пропускає воду. В наш час можна купити руберойд у десятках варіантів, що називаються «євроруберойдом», які здатні надійно захистити покрівлю, підлогу або фундамент від можливості попадання вологи.

- Гідробар'єр. Паробар'єр. Мембрана. Дані види гідроізоляційних і пароізоляційних матеріалів відносять до плівкової гідроізоляції, яка застосовується в місцях, не схильних до механічних навантажень (наприклад: скатна покрівля), і служать, часто, для захисту утеплювальних матеріалів, якими утеплений дах, стіни або стеля будівлі.

Яка гідроізоляція краща?

На це питання не може бути однозначної відповіді, оскільки для виконання гідроізоляційних робіт у різних місцях потрібні різні матеріали. Наприклад, для гідроізоляції фундаменту із зовні приміщення найкраще підійдуть обмазувальні матеріали: бітум, бітумна мастика або цементна гідроізоляційна суміш. Також для виконання цього виду гідроізоляції можна використовувати руберойд, але ніяк не підійдуть плівкові матеріали. І, навпаки, для захисту утеплювача (кам'яної або мінеральної вати) покрівлі скатної, Вам ніяк не підійде бітум або бітумна мастика, а гідробар'єр впорається з цим завданням на «5». Тобто, перед початком робіт, слід ознайомитися з технічними характеристиками та властивостями різних матеріалів, а вже потім натиснути кнопку купати руберойд, мастику, гідробар'єр або паробар'єр у Полтаві.

Які види гідроізоляційних матеріалів пропонує наш магазин?

Інтернет-магазин будівельних матеріалів СтройМайстер пропонує своїм покупцям досить великий вибір різних матеріалів для гідроізоляції від провідних виробників даної сфери, що дозволяє виконати роботи за раз не викидаючи гроші на сумнівні товари, які слабо виконують свої функції.

Слід зазначити, що в разі необхідності отримання додаткової консультації з гідроізоляції приміщення та необхідних для цього товарів, Ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно нададуть повну консультацію з питання, що Вас цікавить.

Вгору