Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Прокат інструменту

Прокат електроінструменту у Полтаві

Ремонт у будинку, квартирі чи офісі – завдання, яке краще довірити професійним бригадам будівельників чи фірмам-забудовникам, які мають весь необхідний інструмент для виконання поставлених завдань. Але якщо Ви наважилися робити ремонт самостійно, то швидше за все у Вас не опиниться у господарстві всього необхідного інструменту, оскільки класичним набором електроінструменту (дриль, болгарка) не обійтись. Вихід є – взяти потрібний інструмент на прокат в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава, адже погодьтеся, що купувати дорогі електроінструменти, які в майбутньому лежатимуть без діла, не має жодного сенсу.

Компанія СтройМайстер пропонує своїм клієнтам прокат високоякісного інструменту, а саме:

- промислових бетономішалок;

відбійних молотків;

- глибинні вібратори для бетону;

- паяльників для поліпропіленових труб;

- риштовання;

- лісів;

- детекторів дроту;

- садових бурів;

- трамбування;

- зварювального обладнання;

- вимірювального обладнання (лазерний рівень, нівелір) та багато іншого. Асортимент пропонованого обладнання в прокат постійно розширюється і головне, підтримується в чудовій формі, що гарантує впевненість у тому, що обладнання не відмовить у невідповідний момент.

Як правило, ми пропонуємо в прокат спеціалізоване промислове обладнання, яке немає сенсу купувати навіть бригадам, які іноді виконують завдання даного роду (наприклад, промислова бетонозмішувач та глибинний вібраційний ущільнювач для бетону). Адже купити спеціалізований інструмент справа нехитра, але надалі постає питання: що з ним робити і навіщо вона стоїть без діла. Висновок напрошується сам – необхідно брати інструмент на прокат.

Для того, щоб взяти бетонозмішувач, паяльник, вібратор для бетону або відбійний молоток в оренду (прокат) в Полтаві необхідно зателефонувати в компанію СтройМайстер-Полтава за телефоном (050)257-12-34 або (067)134-15-10.

Для постійних клієнтів, будівельників або за тривалої оренди інструменту ми надаємо знижки.

Вгору