Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Цемент ТМ Cemark

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

"CEMARK" – невід'ємна частина групи CRH, провідного виробника будівельних матеріалів у світі та лідера в Північній Америці та Європі. У портфелі компанії – 29 країн, 73 000 працівників і 3100 заводів, які постачають будівельні матеріали, продукти та інноваційні рішення для комерційної і житлової нерухомості та інфраструктурних проектів.

CRH входить до списку Fortune 500 та індексу сталого розвитку Dow Jones Європи. Потужні цементні заводи в Україні, від Кам'янець-Подільського до Одеського та Миколаївцемент, роблять компанію лідером українського цементного ринку.

Місія компанії – будувати надійний фундамент сталого розвитку України, а візія – бути національним лідером у виробництві будівельних матеріалів та впроваджувати інноваційні рішення для партнерів, дотримуючись найвищих стандартів та зберігаючи природу.

Головні цінності, що заявляє компанія – це здоров'я, безпека та захист навколишнього середовища, чесність і добропорядність, партнерство та професіоналізм, турбота про людей, інновації та зростання.

Бренд CEMARK в Україні став синонімом надійності та якості у виробництві цементу, бетону та залізобетонних виробів. Продукція бренду, така як цемент CEMARK УНІВЕРСАЛЬНИЙ, МІЦНИЙ та ШВИДКИЙ, забезпечує довговічність і міцність будівель на кожному етапі виробництва.

Завдяки ретельному контролю якості та інноваційним технологіям, ми гарантуємо безпеку для здоров'я, точну вагу продукції та відповідність стандартам. Компанія пишається своїми цінностями і допомагає фахівцям у будівельній галузі вибирати найкращі матеріали для робіт.

CEMARK – це вибір професіоналів, які прагнуть до якісних та стійких будівельних рішень. Купуйте цемент CEMARK у мішках в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава і будуйте міцний дім разом з нами.

Продукція ТМ Cemark в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава

Розгорнути
Вгору