Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Товари ТМ Comfort Home

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Comfort Home: Інновації та Якість від Polycolor

Comfort Home - це високоякісна лінійка лакофарбової продукції від українського бренду Polycolor, що належить до компанії "Polycolor." Ці продукти відзначаються передовими технологіями, ефективністю та відмінною якістю, роблячи Comfort Home невід'ємною частиною будь-якого будівельного чи реставраційного проекту.

TOV "Polycolor," заснована в 1998 році, виростає в ТОП виробників та постачальників лакофарбової продукції в Україні та світі. Завдяки широкій дилерській мережі, ми швидко забезпечує клієнтів продукцією в усіх великих торгових центрах та мережах.

"Polycolor" володіє власною лабораторією, обладнаною передовими технологіями, де проводяться нові розробки та вдосконалення рецептур. Команда професіоналів завжди готова втілити ваші ідеї в життя, забезпечуючи найвищу якість продукції.

Якість, екологія, та безпека: головне кредо компанії

"Polycolor" ставить якість, екологію та безпеку на перше місце. Компанія виробляє безпечні продукти, віддавши перевагу екологічному виробництву, що не завдає шкоди навколишньому середовищу. Високоякісні сировини та інноваційне обладнання відповідають найвищим міжнародним стандартам якості.

ДСТУ ISO 9001:2015: гарантія якості

Співробітники компанії горді впровадженою системою управління якістю продукції ДСТУ ISO 9001:2015, що гарантує контроль на кожному етапі виробництва. Зобов'язання колективу компанії перед вами - це висока якість та найкращі стандарти обслуговування.

Участь в галузевих об'єднаннях та інноваційні розробки

"Polycolor" є членом Асоціації Українських виробників ЛФМ (УВЛП) та Технічного комітету ТК-168, що підтверджує високі стандарти та зобов'язання у галузі лакофарбової продукції.

Comfort Home від Polycolor: вибір професіоналів

З Comfort Home від Polycolor ви отримуєте не просто лакофарбову продукцію - ви отримуєте інновації, які роблять ваші проекти неперевершеними. Завітайте в інтернет-магазин СтройМайстер-Полтава та обирайте найкраще для своїх робіт разом із Comfort Home від Polycolor!

Лакофарбова продукція ТМ Comfort Home в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава: - емаль ПФ-115, емаль ПФ-266, грунтовка.

Розгорнути
Вгору