Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Продукція ТМ Ceresit на складі в Полтаві

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Фарби, ґрунтовки та будівельні суміші Ceresit - якість перевірена часом

Серед величезної кількості виробників будівельних матеріалів на сучасному ринку, на особливу увагу заслуговує «старий» перевірений бренд – Ceresit, продукція якого займає лідируючі позиції в багатьох «нішах» багато років.

Бренд Ceresit бере свої витоки з 1906 року, з моменту відкриття бітумної фабрики, і після тривалого процесу еволюції 1999 року вийшов на східноєвропейський ринок, збудувавши заводи на території України та сусідніх країн.

Сьогодні продукція Ceresit від Henkel - це найширший спектр будівельних матеріалів, які призначені для виконання найрізноманітніших будівельних завдань:

- облицювальні матеріали (клею для плитки, затирання для швів);

- матеріали для влаштування підлог (стяжки та ремонтні суміші, самовирівнюючі суміші);

- ґрунтовки та фарби;

- гідроізоляційні матеріали;

- герметики, клею, піни;

Продукція Ceresit, як правило, користується більшою популярністю у «дослідних» будівельних бригад, які, випробувавши продукцію інших брендів, вважають за краще використовувати якісніші матеріали, незважаючи на більш високу вартість. Продукцію Ceresit слід віднести до середньої цінової групи, тобто оптимальної за співвідношенням ціна-якість.

Найбільшою популярністю за даними інтернет-магазину будматеріалів БудМайстер-Полтава серед покупців користуються такі продукти ТМ Ceresit:

- Ґрунтовка Ceresit CT 17 (10л),

- Клей для плитки Ceresit CM 11 (25кг),

- Клей для плитки Ceresit CM 117 (25кг),

- Фарба-грунт Ceresit CT 16 (10л),

- Самовирівнювальна суміш для підлоги Ceresit CN 69 (25кг),

- Затирання для швів Ceresit CE 33 (2кг) в різних кольорах та ін.

Також слід зазначити, що продукція ТМ Ceresit відрізняється стабільністю складу, незалежно від дати виробництва, номера партії та місця купівлі матеріалів.

Купити продукцію Ceresit з доставкою відвідувачі нашого інтернет-магазину будматеріалів можуть, не залишаючи даної сторінки, та погодивши з менеджером зручний час, отримати всі необхідні товари.

Повну характеристику пропонованих товарів ТМ Ceresit Ви завжди знайдете на сторінках нашого каталогу в розділі опису товару, а у разі необхідності отримання додаткової консультації зателефонуйте нам за т.(050)257-12-34.

Вгору