Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Товари ТМ Soma Fix

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Каталог товарів ТМ Soma Fix в СтройМайстер-Полтава

Торгова марка Soma Fix зареєстрована в 2000 році в Стамбулі (Туреччина) і водночас на заводі Soma Kimya розпочалося виробництво будівельної хімії. На даний момент продукція ТМ Soma Fix експортується до більш ніж 30 країн світу. На магазинах будматеріалів України ця торгова марка представлена з 2002 року і з того часу зарекомендувала себе як надійний постачальник якісної продукції. У 2009 році співпраця з більш ніж 1000 партнерів в Україні забезпечила компанії можливість відкрити представництва у всіх обласних центрах, що гарантує більш якісний взаємозв'язок між виробником та споживачем продукції.

Висока якість продукції Soma Fix неодноразово відзначена різними преміями на цілій низці спеціалізованих конкурсів будівельних матеріалів.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів СтройМастер-Полтава також пропонує своїм покупцям купити низку продуктів ТМ Soma Fix:

- піна монтажна для ручного використання;

- Піна монтажна професійна (застосовується за допомогою спеціального пістолета);

- піна-клей для приклеювання теплоізоляційних плит;

- Рідкі цвяхи;

- герметики;

- Очищувачі.

На закінчення слід сказати, що головна перевага продукції ТМ Soma Fix – ціна відповідає якості. У разі необхідності отримання додаткової консультації щодо продукції ТМ Soma Fix, телефонуйте за номером (050)257-12-34.

Продукція ТМ Soma Fix в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава: - монтажна піна; - клей-піна; - очищувачі; - силіконові герметики; - акрилові герметики; - монтажні клеї.

Розгорнути
Вгору