Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Товари ТМ Будмайстер

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Будмайстер: Будівельні Матеріали високої якості в Полтаві та Україні.

Компанія Будмайстер заснована в далекому 1999 році і сьогодні продукція цієї торгової марки є найбільш відомою на прилавках будівельних магазинів м. Полтави та України. Основним напрямком діяльності компанії Будмайстер є виробництво будівельних сумішей на цементній та гіпсовій основі, а також виготовлення фарб, складів, що грунтують, і всіляких добавок до розчинів.

Повний асортимент продукції цієї торгової марки налічує на сьогодні понад 100 найменувань продукції, а саме:

- клей для плитки;

- суміші для кладки;

- суміші для систем утеплення плитами з пінополістиролу та кам'яної вати.

-штукатурки;

- суміші для вирівнювання підлог;

- ремонтні суміші;

- декоративні штукатурки;

- гідроізоляційні суміші;

- ґрунтовки та ґрунт-фарби;

-водоемульсійні фарби для внутрішніх та зовнішніх робіт;

- пластифікатори;

- затирання для швів.

Компанія Будмайстер позиціонує себе як національний виробник будівельних сумішей та дисперсійних матеріалів європейської якості. Заявлена мета даного виробника – зайняти лідируючі позиції на ринку будівельних матеріалів України та постати перед покупцем як найкращий виробник нашої країни. Виробничі потужності даної компанії – це дві сучасні лінії з виробництва будівельних сумішей та одна лінія з виготовлення дисперсійних матеріалів (фарба, ґрунтовка та ін.), що дозволяє забезпечити потреби у виробленій продукції багато регіонів, забезпечивши безперебійне постачання необхідних товарів.

Фабрика будівельних матеріалів Будмайстер створила цілу низку навчальних центрів, основним завданням яких є підвищення професіоналізму будівельників та керівного складу у напрямку правильного застосування сучасних будівельних матеріалів.

Купити будівельні суміші ТМ Будмайстер можна практично в кожній торговій точці м.Полтава, користується вона досить великим попитом і у покупців інтернет-магазину СтройМайстер-Полтава, що є результатом врівноваженої цінової політики як виробника, так і продавця, а також стабільно високої якості матеріалів, що виробляються. . Слід зазначити, що товари цього бренду, здебільшого представлені в середньому ціновому сегменті, тобто досить висока якість за розумною ціною.

Купити товари ТМ Будмайстер у Полтаві можна на даній сторінці нашого каталогу, а якщо Вас цікавлять оптові поставки будівельних матеріалів – зателефонуйте нам за т.(050)257-12-34, (067)134-15-10 і ми запропонуємо Вам спеціальні умови за ціною.

Продукція ТМ Будмайстер в будівельному інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава: - клею для плитки; - суміші для влаштування підлог; - суміші для утеплення; - суміші для кладки; - цементні штукатурки.

Розгорнути
Вгору