Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Товари ТМ Каблекс

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Кабельно-провідна продукція Каблекс: каталог, опис, відгуки, купити в Полтаві

Торгова марка Каблекс (Одеса) – український виробник кабельно-провідникової продукції, який представляє свої товари з 2005 року. Сьогодні компанія Каблекс-Україна – це сучасне підприємство, яке виготовляє цілком конкурентну продукцію. Кабель, провід та шнур власного виготовлення компанія Каблекс виробляє, починаючи з 2014 року. Торгова марка Каблекс є офіційним партнером заводу "Запорізький завод кольорових металів", одного з лідерів з виробництва кабельно-провідникової продукції в Україні.

Товари торгової марки Каблекс користуються заслуженою популярністю у покупців, оскільки вони мають усі сертифікати якості та відповідають максимальним вимогам до продукції даного типу. Також слід зазначити, що затребуваність кабельно-провідної продукції даної компанії, це результат злагодженої роботи персоналу компанії.

Переваги продукції Каблекс

  • Контролює якість виробництва на всіх його етапах.
  • Контроль якості готової продукції.
  • Відповідність кабельно-провідникової продукції заявленим параметрам та існуючим стандартам.
  • Великий асортимент товарів: кабель, провід і шнур різного перерізу і типу, що дозволяє підібрати потрібний вид продукції кожному покупцю.
  • Ціна проводу та кабелю Каблекс нижчий, ніж у більшості аналогічних продуктів виробників-конкурентів.

Сьогодні компанія Каблекс пропонує цілу лінійку кабельно-провідної продукції таких марок у різних варіантах перерізу жили:

- Провід марки ПВС, ПВСнг, ПВСнгд, ПВ-1, ПВ-3, ПВ-3нг, ПВ-3нгд;

- шнур ШВВП;

- кабель ВВГ, ВВГнг, ВВГнгд; ВВГ-П; АВВГп.

Купити провід, кабель або шнур торгової марки Каблекс в будівельному магазині СтройМайстер-Полтава - раціональне рішення, яке дозволить Вам не тільки заощадити кошти, але і отримати якісний продукт, який служитиме багато років.

Якщо у Вас виникли питання щодо кабельно-провідникової продукції, представленої в нашому каталозі – телефонуйте нам (050)257-12-34 або (067)134-15-10.

Кабельно-провідна продукція в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава

Розгорнути
Вгору