Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Товари ТМ Viko

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Продукція Viko: каталог, опис, відгуки, купити в Полтаві

Viko (Віко) – торгова марка, яка з'явилася ще далекого 1966 року, а сьогодні є дочірньою компанією відомої на весь світ корпорації Panasonic Corporation і займається створенням обладнання у сфері розповсюдження електроенергії. Виробничі потужності компанії знаходяться у Туреччині. Сьогодні торгова марка Viko є лідером з виробництва та продажу цілого спектру обладнання у сфері передачі та використання електричної енергії.

Компанія Viko пропонує споживачам купити практично всі види продукції, пов'язані з розповсюдженням електроенергії, а саме:

- електричні вимикачі;

- автоматичні вимикачі;

- розетки;

- мережеві фільтри;

- лічильники електроенергії;

- розподільні коробки;

- вимірювальне обладнання;

- аксесуари.

Компанія Viko виробляє понад 100 мільйонів вимикачів та розеток різного типу на рік та постачає свою продукцію у більш ніж 70 країн світу, де займає лідерські позиції.

Продукція цієї торгової марки користується заслуженою популярністю і у покупців інтернет-магазину будматеріалів СтройМайстер (Полтава), де можна купити розетки, вимикачі та інші рішення ТМ Viko.

Популярність вимикачів, розеток, автоматів та мережевих фільтрів ТМ Viko обумовлена не лише високою впізнаваністю продукції, яка виникла завдяки багаторічній присутності на прилавках будівельних магазинів, а й стабільно високій якості, помноженій на привабливий дизайн. Також, слід зазначити, що продукцію Viko, ціна якої є не високою, можна зустріти у багатьох квартирах та будинках м.Полтава та області.

Компанія Viko by Panasonic заявляє, що особлива увага при виготовленні продукції приділяється якості продукції, її продукції, її безпеці, постійному вдосконаленню виробничого процесу, а також визнанню сильних сторін і напрямів для вдосконалення, що неодмінно призводить до підвищення технологічних показників.

Особливу увагу компанія Viko приділяє дослідженням, розробкам та проектуванню, з цією метою було створено центр досліджень та розробок, основними напрямками діяльності якого є розробки у сфері об'єднання різних продуктів Viko та проектування конкретних рішень для різних країн.

У нашому on-line прайсі Ви знайдете кілька лінок продукції Viko, а саме Carmen, Linnera, Karre, Meridian, Palmiye та інші, які доступні нашим покупцям як в роздріб, так і оптом. Також, в асортименті цього магазину Ви знайдете продукцію цього бренду в різних кольорах.

Телефонуйте нам – (050)257-12-34, (067)134-15-10.

Розетки та вимикачі Viko в магазині СтройМайстер-Полтава: - Viko Linnera; - Viko Carmen; - Viko Karre, - Viko Palmiye.

Розгорнути
Вгору