Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Товари ТМ IEK

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Продукція ТМ IEK: каталог, опис, відгуки, купити в Полтаві

Торгова марка IEK (ІЕК) – перевірений часом (понад 15 років) міжнародний, один з найвідоміших бренд на ринку електротехніки України, продукція якого багато в чому є еталоном якості та виступає орієнтиром для інших виробників. Продукція компанії IEK користується заслуженою популярністю, як у «домашніх» електриків, так і професіоналів, які створюють ланцюги, що забезпечують електрикою великі підприємства та організації.

Популярність продукції компанії IEK забезпечується поєднанням цілого ряду характеристик:

- Висока якість продукції, яка дозволяє використовувати її на об'єктах з підвищеними вимогами до електричних ланцюгів по навантаженню або на об'єктах, де життєво необхідно забезпечити безперебійну роботу мережі.

- Довговічність, що забезпечується гарантійними зобов'язаннями, що їх надає виробник IEK на всі види продукції.

- Оптимальні ціни. Продукцію торгової марки IEK слід віднести до середньої цінової групи, тобто оптимальної за співвідношенням ціна-якість. Купити автоматичні вимикачі, ПЗВ, лампи, світильники, прожектори та іншу продукцію ТМ IEK в Запоріжжі за низькими цінами, можна в інтернет-магазині будматеріалів СтройМайстер-Полтава.

- Широкий асортимент продукції компанії IEK. На момент написання статті, продукція компанії IEK налічує близько 7000 найменувань продукції, що є повним спектром електротехнічного обладнання, що дозволяє зробити монтаж електричної мережі будь-якої складності, застосовуючи продукцію одного бренду на 100%.

- Еестетичний дизайн, який дозволяє «вписати» продукцію даної торгової марки в найсучасніший дизайн квартири чи офісу.

- Конструктивність та простота рішень, що дозволяє забезпечити швидке обслуговування об'єктів, а у разі виходу з ладу окремих елементів усунути несправність у максимально короткі терміни.

- Перевірена продукція – продукція ТМ IEK вже багато років встановлюється на різних об'єктах, у тому числі при оснащенні шкіл та лікарень, що є показником високої якості продукції.

Слід зазначити, що компанія IEK особливу увагу приділяє контролю якості продукції на всіх етапах його виробництва: від завезення сировини до випуску готової продукції. Продукція ТМ IEK піддається постійному контролю якості у власних лабораторіях та незалежних випробувальних та сертифікаційних центах у всьому світі.

Електроустаткування ТМ IEK в магазині СтройМайстер-Полтава

Розгорнути
Вгору