Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Плити OSB Swiss Krono у Полтаві

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Про компанію Swiss Krono

Компанія Swiss Krono Group є одним із провідних виробників ламінованих ДСП, стільниць та ОСП/3 на українському ринку. До її складу входять три заводи, розташовані у різних областях України: у Львівській, Івано-Франківській та Харківській областях.

Завод у м. Кам'янка-Бузька розпочав свою роботу у грудні 2000 року і з того часу активно розвивається. У 2008 році на цьому заводі було встановлено лінію постформінгу для виробництва стільниць. Другий завод у смт. Брошнів-Осада приєднався до компанії у 2004 році, а вже у 2012 році став першим та єдиним виробником ОСП/3 в Україні. Нарешті, завод у смт. Солоницівка приєднався до компанії у 2006 році та з того часу активно розвивається.

Оптимальне розташування заводів компанії дозволяє швидко реагувати на потреби ринку та виробляти продукцію неподалік місць розташування замовників. Невеликі відстані від складських приміщень до кордонів та наявність власних під'їзних шляхів дозволяють експортувати готову продукцію до сусідніх країн та за межі України.

Особливу увагу компанія приділяє екологічній безпеці виробництва. Нещодавно на заводі у смт. Брошнів-Осада було проведено реконструкцію фільтру, замінивши його на нову очисну установку, яка суттєво знизила викиди дерев'яного пилу в атмосферу. Swiss Krono Group активно підтримує позицію про те, що можна виробляти промислову продукцію найвищої якості за доступними цінами, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, а навпаки, дбаючи про її розвиток та довговічність.

Місія компанії полягає в тому, щоб зайняти лідируючі позиції на українському ринку виробництва плити для меблевої та будівельної галузі. Для досягнення цієї мети компанія прагне пропонувати нові та якісні товари своїм представникам та партнерам за конкурентоспроможними цінами.

Цінності, які дотримується компанія Swiss Krono Group, включають прагматизм, партнерство, наполегливість, лояльність та доцільність. Вона пропонує своїм клієнтам та партнерам компромісні та ефективні рішення, прагне до довгострокових партнерських відносин на основі довіри та поваги, вірить у те, що лояльність її співробітників сприяє кращому досвіду у виробництві, обслуговуванні та управлінні персоналом, а також дотримується думки про те, що доцільність співробітників зумовлює розвиток підприємства та економічне зростання кожного заводу на внутрішньому ринку.

Таким чином, компанія Swiss Krono Group активно розвивається, прагне провідних позицій на ринку і дотримується цінностей, що сприяють успішній діяльності та довгостроковим партнерським відносинам.

Компанія Swiss Krono – провідний виробник ламінованих деревостружкових плит, стільниць та OСБ/3 на українському ринку. Сьогодні до її складу входять три заводи, розташовані в різних областях України. Завдяки оптимальному розташуванню заводів компанія швидко реагує на потреби ринку і виробляє свою продукцію неподалік місць розташування замовників. Swiss Krono активно дбає про навколишнє середовище, прагнучи виробляти якісну продукцію за доступними цінами, мінімізуючи вплив на навколишнє середовище.

Розгорнути
Вгору