Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб: 8:00–14:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Товари ТМ ХСМ

Фільтр
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Лідерство у будівельних рішеннях: завод "Харківські будівельні матеріали"

Бренд ХСМ – Завод «Харківські будівельні матеріали» було засновано у 1996 році. Він об'єднує підприємства, розташовані у Харкові та Харківській області, що спеціалізуються на виробництві всіх основних видів будівельних матеріалів із використанням сучасних технологій.

На сьогоднішній день завод є найбільшим виробником будівельних матеріалів з пористого газобетону (автоклавного бетону), порожнистих перекриттів без опалубного формування, силікатної цегли та сухих будівельних сумішей у регіоні. Підприємство виготовляє продукцію із застосуванням передових європейських технологій.

У 2006 році було запущено виробництво блоків із газобетону з використанням німецького обладнання Hoetten, а у 2018 році – виробництво силікатної цегли із застосуванням німецького обладнання WKB Systems.

Переваги продукції ТМ ХСМ

Ціна

Як великий виробник будівельних матеріалів завод гарантує клієнтам мінімальні конкурентні ціни.

Якість

Для забезпечення якості продукції керівництво компанії контролює всі етапи, починаючи від закупівлі сировини до постачання готової продукції торгових майданчиків. Вся продукція заводу "Харківські будівельні матеріали" виготовляється на високотехнологічному обладнанні європейських країн. Завод відповідає за якість своєї продукції, та у разі обґрунтованих претензій до якості, та гарантує негайну та безкоштовну заміну будь-якого виду продукції.

Сертифікація

Вся продукція сертифікована і дозволяє використовувати будівельні матеріали як з використанням традиційних методів будівництва, так і з використанням нових будівельних технологій. Постійне вдосконалення технологій виробництва будівельних матеріалів та розширення асортименту продукції дозволяють своєчасно відповідати на високі вимоги та запити будівельних організацій та інших замовників.

Переваги покупки продукції ТМ ХСМ в інтернет-магазині СтройМастер-Полтава

Продукція заводу «Харківські будівельні матеріали» в широкому асортименті представлена в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава. Ми прагнемо зробити процес вибору та купівлі будівельних матеріалів максимально зручним для наших клієнтів, надаючи низку переваг:

Зручний онлайн каталог

На сайті СтройМайстер-Полтава ви знайдете зручний онлайн-каталог з детальними описами та зображеннями всіх продуктів. Це дозволить вам легко ознайомитися з асортиментом та вибрати необхідні будівельні матеріали.

Ексклюзивні умови для клієнтів

Клієнти, які здійснюють покупки в інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава, можуть скористатися ексклюзивними умовами співробітництва. Ми цінуємо наших клієнтів та надаємо особливі привілеї для постійних партнерів.

Швидка та якісна доставка

Ми здійснюємо оперативну доставку обраних вами матеріалів безпосередньо на об'єкт будівництва. Це заощаджує ваш час та забезпечує отримання високоякісних будівельних матеріалів у найкоротші терміни.

Професійна консультація

Наші фахівці готові надати вам професійні консультації з усіх питань, пов'язаних із вибором та застосуванням наших будівельних матеріалів. Ми цінуємо вашу довіру і готові підтримати вас на кожному етапі покупки.

Унікальний спосіб покупки

Інтернет-магазин СтройМайстер-Полтава забезпечує унікальний спосіб купівлі будівельних матеріалів, дозволяючи вам вибирати та замовляти необхідні товари прямо із затишку вашого будинку чи офісу.

Вибираючи продукцію заводу «Харківські будівельні матеріали» через інтернет-магазин СтройМайстер-Полтава, ви отримуєте доступ до якісних матеріалів з гарантованими перевагами, а процес купівлі стає простим та прозорим. Довірте свої будівельні потреби професіоналам, і ваш проект отримає надійну будівельну основу!

Продукція ТМ ХСМ у будівельному інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава: - газобло; - силікатна цегла.

Розгорнути
Вгору