Купити OSB у Полтаві: міцність, надійність, технологічність

У сучасному будівництві часто застосовується матеріал, про який ще кілька років тому ніхто нічого не чув – це орієнтовано-стружкова плита. Орієнтовано-стружкові плити маркуються як ОСП або OSB. Купити OSB в Полтаві завжди можна в нашому інтернет-магазині будматеріалів. Плити ОСП виготовляються за особливою технологією, при якій як вихідна сировина використовується подовжена дерев'яна тріска (переважно з хвойних порід). З неї формують окремі шари, в яких тріска розташовується паралельно, після чого вони склеюються між собою за допомогою спеціального клею, що складається з борної кислоти, синтетичного воску та смол, вироблених на основі смол формальдегідів. Важливою особливістю склеювання плит є те, що окремі шари склеюються так, щоб тріска в них була перпендикулярна один одному. Завдяки цьому забезпечується підвищена механічна міцність та надійність виробів, і вони чудово переносять експлуатацію при високих навантаженнях.

Завдяки технологічності виробничого процесу орієнтовано-стружкові плити мають масу споживчих переваг, завдяки чому вони активно використовуються в будівництві та інших сферах життєдіяльності. Якщо говорити про будівництво, то з OSB можна отримати якісну та довговічну опалубку для заливання бетону. Також вони часто використовуються при проведенні зовнішніх оздоблювальних робіт і споруди перекриттів. Завдяки високій міцності, вологостійкості, а також невеликій вазі та простоті механічної обробки, ОСП відмінно підходять для спорудження суцільного латання для даху. Вони характеризуються високою стійкістю до снігових та вітрових навантажень, а також гарантують суттєве підвищення рівня звукоізоляції даху.

Ще одна поширена сфера використання цього чудового будматеріалу – це спорудження чорнових підлог, які складаються із суцільного настилу та лаг. ОСП гарантують у такій якості високу міцність та зносостійкість підлоги.

Незамінним елементом ОСП є і будівництво каркасних будинків. За їх допомогою проводиться не лише зовнішня обшивка будівель, вони нерідко використовуються і як несучі елементи, а також перекриття між поверхами.