У чому різниця між стартовими та фінішними шпаклівками?

Інтернет-магазин СтройМайстер-Полтава має у своєму розпорядженні великий асортимент матеріалів для виробництва якісного оздоблення поверхонь. Пропонуємо різні види гіпсових шпаклівок і штукатурок, готових до застосування, а також у вигляді сухих сумішей. У каталозі магазину — матеріали відомих та популярних торгових марок:

Розподіл оздоблювальних матеріалів на шпаклівки стартові та фінішні часом носить досить умовний характер: деякі види універсальних сумішей цілком придатні як для попереднього, так і для "чистового" оздоблення стін і стель. Фінішна шпаклівка часто буває цілком придатною для виробництва "грубих" робіт, проте її застосування для "невластивих" цілей неефективне з економічних причин. Що стосується дешевших стартових шпаклівок, що мають, як правило, крупнодисперсну структуру, для отримання гладких поверхонь їх застосовувати не можна.

Отже, фінішне шпаклювання призначене, перш за все, для остаточного оздоблення поверхонь під фарбування або наклейку шпалер. Таке шпаклювання часто служить внутрішнім шаром декоративного покриття; вона формує його структурну основу. Особливістю фінішних шпаклівок є малий розмір частинок компонентів, що забезпечує отримання гладких і рівних поверхонь.

Слід сказати, що правильний вибір фінішного шпаклювання полегшується при використанні матеріалів одного бренду. Кожна фірма, що випускає будівельні суміші, пропонує практично весь спектр матеріалів, необхідних для будівництва та ремонту, серед яких нескладно відрізнити один від одного шпаклівки для першого шару та для остаточного оздоблення. З іншого боку, застосування продуктів одного виробника повністю виключають небажаний чинник несумісності матеріалів.

Інформація про кожен вид фінішної шпаклівки, що реалізується магазином СтройМайстер-Полтава, представлена на сайті. Придбати матеріали різних виробників можна, зробивши замовлення контактним телефоном, або скориставшись онлайн-сервісом. До Ваших послуг – оперативна доставка товарів за вказаною адресою.