Шпаклювання пінопласту: правила, матеріали та етапи для привабливого результату

Якщо для утеплення будинку Ви вирішили використати пінопласт, то потрібно дуже уважно поставитися до питання його шпаклівки армувальною сумішшю, яка дозволить якісно підготувати поверхню до фінішного оздоблення. Саме тому, якщо Ви хочете, щоб обробка мала привабливий зовнішній вигляд, і могла прослужити якомога довше, то дуже важливо точно дотримуватись правил проведення робіт, про які ми Вам, сьогодні і розповімо.

Насамперед хотілося б сказати, що шпаклювати пінопласт потрібно далеко не завжди, адже деякі методи його монтажу не передбачають цього. Шпаклювати потрібно тільки пінопласт, який змонтований за технологією, при якій використовуються клей і спеціальні дюбелі для пінопласту (грибки) з широким капелюшком. Іноді для монтажу пінопласту використовується спеціальна обрешітка, і при монтажі таким методом шпаклівка при підготовці пінопласту не використовується.

Перед початком робіт потрібно ретельно очистити поверхню від будь-яких забруднень, а також покрити її грунтовкою. Втім, ґрунтування проводиться далеко не завжди, адже певна і досить велика частина майстрів стверджують, що пінопласт і без неї має досить високу адгезію з оздоблювальними матеріалами, а ґрунтування – це зайві витрати фінансових коштів. Тому ґрунтування проводиться за бажанням майстра. Безпосередньо для шпаклювання Вам знадобляться сама шпаклівка, для її нанесення, а також спеціальна пластикова армуюча сітка. Сітка для пінопласту приклеюється на поверхню за допомогою армуючої суміші внахлест 5-10см. Купити пінопласт в Полтаві та комплектуючі Ви можете у будівельному інтернет-магазині www.stroymaster.poltava.ua.

Сама ж шпаклівка пінопласту проводиться швидко і без особливих зусиль. Для цього потрібно використовувати широкий шпатель. Армуюча суміш наноситься на поверхню одним шаром, завтовшки 2 - 4мм, а потім затирається за допомогою дерев'яного півтера. Шпаклювання пінопласту проводиться з метою його захисту від впливу зовнішніх атмосферних факторів. Вона захищає його від впливу вологи та ультрафіолетового випромінювання, які можуть призвести до раптового руйнування утеплювача. Саме тому провести шпаклівку пінопласту потрібно одразу ж після його встановлення. Інтернет-магазин будматеріалів СтройМайстер-Полтава рекомендує купити суміші для пінопласту в Полтаві:

  • Scanmix Armix Term (25кг)
  • Scanmix Universal (25кг)
  • Майстер Супер (25кг)
  • Kreisel 220 (25кг)