Поради щодо вибору та монтажу раковини: сантехнічне обладнання від СтройМайстер

Сьогоднішнє розмаїття раковин за формою та кольором створює безмежні можливості щодо оформлення дизайну ванної кімнати та кухні. Але дуже важливо не тільки вдало вибрати, а й правильно встановити цей важливий елемент будь-якого житла.

Крім того, робота раковини також залежить від якості та надійності сантехнічних комплектуючих. Правильно вибрати їх допоможе компанія Строймастер. У нашому розділі Сантехніка покупці можуть підібрати собі якісні комплектуючі: труби, фітинги, фум-стрічки, гнучкі підводки, шланги і т.п. Тут можна купити сантехнічне обладнання в Полтаві за вигідною ціною.

Основні типи раковин

Установка раковини провадиться з урахуванням її конфігурації. Відповідно до пристрою раковини, прийнято поділяти її на такі типи:

  • Підвісна або консольна - кріпиться до стіни за допомогою кронштейнів, її установка не є складною. Головним мінусом є наявність відкритих комунікацій.
  • Вбудована. Монтується безпосередньо у стіл або частину тумби. Серед недоліків необхідно відзначити деяку громіздкість даної конструкції.
  • Раковина з п'єдесталом. Має у своєму складі так званий «п'єдестал», який є опорою для чаші. Він добре приховує робочі елементи, значно покращуючи дизайн ванної кімнати чи кухні.
  • Раковина з напівп'єдесталом. На відміну від попередньої конфігурації, п'єдестал не досягає підлоги і повинен обов'язково примикати до стіни. Злив у такій конструкції повинен перебувати на чітко зазначеній висоті.

Компанія Строймастер пропонує купити в Полтаві сантехніку, ціна обладнання є однією з найнижчих по регіону.

Основні етапи встановлення раковини

Перед монтажем раковини необхідно перевірити, чи вона утримається на стіні. Якщо в цьому немає впевненості, необхідно застосувати як кріплення спеціальний опорний каркас.

Установка раковини складається з наступних етапів:

  • Розмітка стіни. Необхідно вибрати місце для закріплення раковини. Щоб виріб висів рівно, також потрібно попередньо виміряти рівні.
  • Потрібно визначити відстань між отворами кріплення та помітити їх на стіні.
  • Підготовка отворів. Треба ще раз уточнити, чи підходить висота, де встановлюється раковина, і якщо ні, вчасно змінити її.
  • Монтаж чаші. Для цієї мети в місця передбачуваних отворів загвинчують шурупи. Потім необхідно підвісити ними раковину, попередньо перевіривши міцність кріплень. Потім потрібно закрутити на шурупи спеціальні шайби-прокладки.
  • Встановлення сифону. Процедура починається із фіксації випуску. Після цього потрібно затягнути гвинт та об'єднати випуск та сифон. Потім до каналізаційного розтруба кріпиться відвідна трубка.
  • Монтаж змішувача. Він включається у водопровідну систему за допомогою гнучкого підведення. Для установки завжди застосовується фум-стрічка, яка робить з'єднання міцнішим, оберігаючи обладнання від можливих протікань. До змішувача і до труб водопостачання приєднується шланг, що містить фітинги або вузли кріплення іншого виду. Все це сантехнічне обладнання можна купити в Україні за невисокою ціною, скориставшись послугами інтернет-магазину Строймастер.

Після завершення встановлення необхідно відкрити кран подачі води та перевірити, як усе працює.

З різними елементами водопровідних комунікацій, без яких неможлива коректна робота водопровідної мережі санвузла та ванної, можна ознайомитися на нашому сайті в підрозділі Сантехніка. Компанія Строймастер пропонує якісний товар для всіх зацікавлених покупців.