Практичний посібник з вибору: найкращі гіпсові суміші Knauf для ідеальної поверхні у вашому будинку

Сучасний ремонт квартири практично неможливо уявити без застосування сухих будівельних сумішей на гіпсовій основі, оскільки вони мають ряд переваг: зручні у застосуванні, не завдають шкоди здоров'ю людини, дозволяють зробити ідеально рівну поверхню, яка легко піддається подальшій обробці. Великою популярністю серед будівельних бригад м.Полтава, за нашими спостереженнями, користуються гіпсові суміші Knauf, найпопулярніших з них і хотілося б Вам представити.

Knauf HP Start – гіпсова штукатурка, яка застосовується для вирівнювання стін та стель приміщень із звичайною вологістю повітря, у тому числі ванних кімнат та кухонь. Товщина шару 10 – 30мм.

Knauf Rotband - універсальна суха штукатурка на гіпсовій основі із застосуванням добавок. Застосовується для оштукатурювання стін та стель житлових приміщень. Відрізняється можливістю нанесення товстішого шару – до 50мм. Рекомендована виробником для гладких бетонних поверхонь.

Knauf MP75 - гіпсова штукатурка із застосуванням зі спеціальних добавок призначена для нанесення машинним способом.

Knauf HP Finish - універсальна фінішна шпаклювальна суміш на гіпсовій основі із застосуванням різних добавок, яка застосовується для тонкошарової шпаклівки стін і стель в житлових приміщеннях зі звичайною вологістю повітря.

Knauf Multi-finish – шпаклювальна суміш на гіпсовій основі із застосуванням добавок, яка застосовується для тонкошарового шпаклювання стін та стель у житлових приміщеннях, у тому числі для підготовки поверхні під фарбування, декорування та обклеювання шпалерами.

Knauf Fugenfuller - гіпсова суміш, призначена для заповнення швів між листами гіпсокартону (із застосуванням серпянки), закладення тріщин і дефектів в гіпсокартонних і бетонних поверхнях, а також для приклеювання гіпсокартону до різних поверхонь.

Knauf Uniflot - гіпсова суміш на основі високоміцного гіпсу, призначена для заповнення стиків гіпсокартону без застосування серпянки.