Де придбати міжкімнатні двері в Полтаві за вигідною ціною: сучасні матеріали та дизайн

Власники будинків або квартир зазвичай хочуть, щоб їхнє житло мало ідеальний зовнішній вигляд і довго зберігалася працездатність побутових комунікацій. Вразливим місцем у квартирах є міжкімнатні двері, які щодня відчувають на собі значне навантаження. Тому для домовласників актуальною стає проблема вибору надійних, зносостійких дверей, які в той же час вдало вписувалися б у дизайн приміщення.

Сьогодні власники квартир бажають купити міжкімнатні двері в Полтаві, ціна яких не тільки доступна, а й вигідна. Однак часто вони приділяють увагу лише зовнішньому вигляду товару, не цікавлячись іншими важливими його характеристиками, наприклад, матеріалом виготовлення.

Компанія Строймастер допоможе вам вдало купити міжкімнатні двері в Україні за привабливою ціною. У нашому розділі Міжкімнатні двері спеціально для покупців представлений великий асортимент виробів, що відрізняються за конфігурацією, інтер'єром та матеріалом виготовлення. Споживачу гарантується ідеальна якість та тривалий термін експлуатації продукції.

При виборі внутрішньоквартирних дверей слід звертати увагу на деякі важливі критерії, про які буде сказано нижче:

Конструкція виробу

За своєю конструкцією внутрішньобудинкові двері діляться на:

  • розстібні;
  • розсувні;
  • складні.

Найпоширенішою є розстібна модифікація. Такі вироби добре поєднують у собі високу якість та невелику вартість. Вони найчастіше застосовуються у будинках та квартирах. Інші два варіанти можуть суттєво заощадити простір, привертаючи до себе особливу увагу нестандартністю конструкції. Щоправда, їхня вартість набагато вища через трудомісткість виготовлення. Якщо покупець хоче придбати розсувну конфігурацію, йому потрібно буде приділити максимум уваги працездатності фурнітури, що входить до її комплекту.

Технологія виробництва

За технологією виготовлення розрізняють міжкімнатні двері таких видів:

  • шпоновані;
  • ламіновані;
  • виготовлені з масиву дерева.

Шпоновані складаються з дерева або меблевого щита. Вони покриваються найтоншим шаром дорогих видів дерева. Такі двері легко доглядати, вони не вимогливі до домашнього клімату.

Ламіновані схожі на попередній варіант, відрізняючись видом покриття: замість природного шпону тут застосовується плівка із штучних матеріалів.

Масив дерева є дорогою сировиною. Вироби з даного матеріалу найдорожчі та розкішні. З їхньою допомогою можна створити в квартирі незвичайний інтер'єр у ретро-стилі. Серед дверей, зроблених із цього матеріалу, є не тільки дорогі, а й економні варіанти за ціною. Наприклад, двері із сосни відмінно підійдуть для дачі.

Матеріал виготовлення

Серед міжкімнатних дверей, які можна купити в Полтаві, все ще популярними залишаються модифікації з дерева. Поряд з ними все більше домовласників віддають перевагу пластиковим і навіть скляним конструкціям. Скло дуже добре переносить перепади температури та вологості, конструкції зі скла часто використовуються в саунах та лазнях. Крім того, такі двері стануть найкращим варіантом для ванної кімнати.

Дверні вироби з ПВХ сьогодні не дуже затребувані в житлових приміщеннях, набув більшого поширення в торгових та офісних установах через їхнє зовнішнього оформлення у діловому стилі.

У підрозділі Міжкімнатні двері інтернет-каталогу компанії Строймастер можна ознайомитися з різними моделями даних виробів. Ми допоможемо купити міжкімнатні двері на будь-який смак, ціна в Полтаві найвигідніша.