Цемент М400: ціна доступна, властивості універсальні

У житловому будівництві найчастіше використовують цемент М400, ціна якого є найбільш оптимальною, так само, як і робочі властивості. Матеріал є актуальним при зведенні житлових об'єктів, господарських будівель, інших будівель різного призначення. Він забезпечує необхідний ступінь довговічності та стійкості до зовнішніх факторів впливу.

Чому потрібно придбати цемент М400

Наявність індексу М400 у назві – показник міцності матеріалу. Маркування в даному випадку не умовне - воно є відображенням результатів випробувань, яким піддається кожна марка будматеріалу. У процесі тестування цей будматеріал демонструє можливість стійко ставитись до дії 400 кг ваги на 1 кубічний сантиметр за умови затвердіння в природних умовах протягом 29 діб. Це дозволяє купити цемент М400 з розрахунком на конкретні його властивості та можливості.

Купуючи великі партії цементу, важливо пам'ятати, що якість суміші з часом знижуватиметься. На це впливає, зокрема, неправильне зберігання: тому показники міцності будматеріалу значно знизяться. Вихід із цієї ситуації єдиний, але дуже простий: краще купувати свіжий цемент від виробника і в тій кількості, яка потрібна для виконання робіт. Слід знати, що, купуючи цемент М400, ціна 50 кг буде найбільш оптимальною за рахунок стандартизованої фасування. Ця кількість матеріалу в мішку дозволяє підібрати необхідну пропорцію для конкретних видів робіт.

Добавки у цементі – навіщо вони?
Матеріал М400 випускають із різними добавками. Вони не мають впливу на міцність готового розчину. Їхня функція – наділяти будматеріал додатковими якостями. Одна з найпоширеніших та корисних домішок – шлак. Завдяки ньому виробництво здешевлюється, тому вартість цементу М400 стає більш доступною. Крім того, використання такої добавки дозволяє забезпечувати утилізацію промислових відходів.

Чим цікавий шлакоцемент для споживачів? Ось кілька переваг:
міцність суміші з часом зростає;
час твердіння розчину збільшується;
затверділий матеріал має щільнішу структуру;
Термін експлуатації збільшується за рахунок високого опору агресивним факторам.
Важливо відзначити, що, купуючи цемент М400, ціна за кг матеріалу залежатиме не тільки від величини партії закупівлі, а й від виду фасування: у мішках, у біг-бегах, навалом.

Доменний шлак – не єдина добавка до цементу. Інші види добавок підбирають залежно від того, де використовуватиметься будівельний матеріал і які додаткові властивості від нього потрібні.