Утеплювачі для підлоги, стін та даху: як правильно вибрати і де купити в Полтаві. СтройМайстер – ваш провідник у світі утеплення.

Сьогодні все більшим попитом користуються роботи з утеплення приміщень. Це дає можливість зменшити витрати на теплопостачання та забезпечити комфортні умови усередині будівель. Такий ефект досягається за допомогою застосування утеплювачів – спеціальних матеріалів, якими покривають підлогу, стіни, дахи, дачні будови та інші конструкції.

Встановити сучасну теплоізоляцію відносно легко, тому власник житла може здійснювати утеплення без залучення професіоналів. Але для самостійного проведення робіт необхідно розумітися на типах утеплювальних матеріалів, їх основних відмінностях.

Сьогодні часто застосовують такі види утеплювачів, як:

  • пінопласт;
  • мінеральна вата;
  • пінополістирол;
  • базальтова вата.

Мінеральні, скловолоконні теплоізоляційні матеріали використовуються досить часто. Вони призначені для внутрішньої теплоізоляції. Реалізуються у листовому чи рулонному вигляді. Їх формат залежить від фактури поверхні, що утеплюється.

Купити утеплювачі в Полтаві за вигідними цінами можна, скориставшись веб-ресурсом компанії Строймастер. У нашому каталогу представлений величезний вибір матеріалів для всіх видів утеплення.

Для зовнішньої теплоізоляції стін використовують переважно пінопласт та екструдований пінополістирол. Ці матеріали утримують тепло, стійкі до несприятливих метеоумов, а також мають вигідну вартість.

Як правильно вибрати утеплювач

Щоб купити в Україні утеплювач високої якості та за прийнятною ціною, краще звернутися в інтернет-магазин компанію Строймастер. Зробити вдалий вибір можна, звертаючи увагу на характеристики виробів, що купуються. Величина пінопласту відрізняється стандартністю (один на один метр), тоді як розміри пінополістиролу можуть сильно змінюватись. Вартість цього матеріалу залежить від його величини.

Вибираючи теплоізоляцію, необхідно враховувати також і розміри площини, що обробляється. Важливу роль відіграють основні параметри утеплювача. А саме:

  • густина;
  • провідність тепла;
  • поглинання вологи;
  • показник займистості;
  • наявність у матеріалі органічних включень.

Добре утеплити дах базальтовою ватою можна, використовуючи паро- та гідробар'єри. Щоб купити за доступною ціною в Полтаві утеплювач даного виду, необхідно враховувати, що його модифікації відрізняються один від одного різною величиною і щільністю плит.

Фольговані матеріали забезпечують високу безпеку тепла. Вони добре підходять для внутрішньої теплоізоляції та створення теплої підлоги. Найкраще поміщати такі утеплювачі між стінкою та опалювальною батареєю.

Базальтове волокно є матеріалом, вигідним за вартістю та екологічно нешкідливим. Його можна використовувати для різних приміщень, також для теплоізоляції фасадної частини будинків.

Базальтову вату щільністю 30 або 45 застосовують для утеплення покрівлі, підлоги та мансард. Її роблять із природного базальтового каменю. Показник пропускання тепла у базальтової вати трохи менше, ніж у пінопласту та пінополістиролу. Серед важливих плюсів даного матеріалу легке стягування, завдяки чому його можна легко встановлювати у вузькі простори перекриттів. До того ж вата має водовідштовхувальні властивості і добре проводить повітря.

Ці та інші матеріали покупці можуть знайти в розділі Утеплювачі нашого інтернет-каталогу.