Гіпсокартонні плити без профілів – просто плити

Останнім часом все ширше застосовуються конструкції з гіпсокартону. Конструкції, що споруджуються сьогодні, з гіпсокартону мають все більш складні і нестандартні форми. Основою для кріплення гіпсокартону служать металеві профілі. Вони складають своєрідний скелет для стелі, горищного плінтуса, габаритних ніш, столів-консолей тощо. Профілі є невидимою частиною конструкцій, без якої не можна зробити жодну переробку функціонального чи естетичного характеру.

Залежно від типу та призначення конструкції профілі для кріплення гіпсокартону мають свої принципи та правила використання. Варіанти використання профілів підбираються ще на етапі розробки дизайн-проекту та планування різних типів інтер'єрних елементів, призначених, наприклад, для розміщення світильників, організації горищ тощо.

Раніше як компоненти для кріплення використовувалися пиломатеріали. Однак у міру збільшення обсягів робіт з монтажу на будівельному майданчику використання дерев'яних та алюмінієвих ґрат було замінено зведенням конструкцій із оцинкованого листового металу.

Завдяки своїм чудовим характеристикам цей матеріал відповідає всім очікуванням від конструкцій і є майже ідеальним варіантом для заміни колишніх конструкцій на нові. Для виробництва профілів найчастіше використовується оцинкований листовий метал товщиною 0,6 мм.

Корисні підказки
Якщо ви вирішили зробити конструкцію з гіпсокартону, важливо спочатку все ретельно продумати і розробити проект. Якщо ви хочете зменшити витрати, вам необхідно проконсультуватися в спеціалізованій фірмі. При покупці матеріалів досвідчений продавець надасть вам всю необхідну інформацію щодо продуктів, включаючи варіанти та правила їх використання.

І останнє, але не менш важливе! Продавець-консультант також повинен проінформувати вас про нові більш практичні способи застосування конструкцій з гіпсокартону. Зрештою, про гіпсокартонні конструкції можна знайти багато літератури.

Якщо ви володієте хоча б базовими навичками будівництва та здоровим глуздом, то, безумовно, зможете освоїти і зведення конструкцій із гіпсокартону.