Вирівнюємо стіни самостійно

Кожній людині, яка робить ремонт, хотілося б мати рівні та красиві стіни. Як можна досягти такого результату малими витратами? На допомогу може прийти технологія вирівнювання стін - маячна штукатурка. Мало хто живе у будинку, де ідеально рівні стіни. Практично завжди потрібно більшою чи меншою мірою їх вирівнювати.

Для вирівнювання стіни вам знадобиться правила та рівень. Необхідно визначити наскільки нерівна стіна, чи є в ній пагорби та ями, як сильно вона нахилена по відношенню до вертикалі. Щоб виявити ці недоліки, необхідно додати правило до стіни вертикально (від підлоги до стелі) щоб подивитися чи є нерівності на стіні (просвіти між правилом і стіною) і наскільки ваша стіна відхилена від рівня (якщо у вашому правилі відсутня рівневий отвір, то прикладіть рівень до правила і подивіться на рівні ступінь відхилення). Таку процедуру необхідно зробити по краях (кутах) стіни та в кількох місцях посередині стіни (залежно від її довжини).

Залежно від результату можна або просто накласти штукатурку (стартову шпаклівку) і правилом зняти зайве (на пагорбах штукатурка зніметься а в ямах залишиться, або необхідно буде внизу і вгорі закрутити саморіз в стіну і таким чином визначити товщину маяка. приставляючи до нього правило, ви зможете відрегулювати майбутній маяк відповідно до рівня.. Коли ви зробите необхідні приготування, тоді візьміть і накладіть штукатурку вертикально по всій висоті маяка. Якщо є просвіти, заповніть їх, якщо ні, то зайву штукатурку зніміть зі стіни шпателем. Тепер акуратно приберіть правило, відводячи його вбік (не тягніть на себе, це може пошкодити маяк) Дайте розчину затвердіти - це і буде ваша основа для Коли маяк стане твердим, ви зможете спираючись горизонтально правилом на два вертикальні маяки, заштукатурити поверхню між ними накидаючи розчин і знімаючи зайве правилом.