Утеплюємо вхідні двері самостійно

Ось і настав час зими. Зараз ми як ніколи хочемо, щоб у нашому будинку було тепло та затишно. Можна розпочати з утеплення стін, підлоги, вікон. Але сьогодні ми поговоримо про те, як утеплити вхідні двері. Адже саме вона пропускає багато холоду до нашої оселі.

Перед тим як утеплювати двері, потрібно подумати, що утеплюватиметься: дверна коробка або самі двері. Звичайно, для кращого результату можна утеплити і двері, і коробку дверей. Розглянемо два варіанти.

Утеплення дверної коробки.

Тут усе дуже просто. Потрібно оглянути дверну коробку та визначити, чи не утворилося в ній тріщин чи щілин. Це може статися через деформацію дверної коробки, неправильного монтажу або руйнування монтажної піни, якою було задуто простір між стіною і коробкою в процесі установки. Якщо причина в руйнуванні монтажної піни, то потрібно з щілини, що утворилася, витягнути шматок, що розфарбувався. Потім знову задуть щілину монтажною піною так, щоб не забруднити дверну коробку і двері.

Утеплення дерев'яних вхідних дверей.

Найпростішим і найнадійнішим способом утеплити дерев'яні двері є оббивка утеплювачем. Розглянемо як це зробити. Насамперед, необхідно вибрати утеплювач. Серед усіх утеплювачів можна виділити мінеральну вату, кам'яну вату, пінопласт і екструзійний пінополістирол. Ознайомившись із їхніми властивостями, виберіть той, який вам найбільше підходить.

Купити всі необхідні будівельні матеріали можна в нашому будівельному інтернет-магазині СтройМайстер-Полтава.

На наступному етапі ми знімаємо двері з петель, а після позбавляємося від виступаючих елементів, таких як: ручка, вічко, замок, засуви та чіпки. Далі беремо утеплювач та вирізаємо потрібний нам шматок. Прикріпити утеплювальний матеріал до дверей можна за допомогою спеціального клею або рідких цвяхів. Для того, щоб приховати утеплювач, необхідно придбати полотно, яким будуть обтягнуті двері. Як декоративне полотно може служити дермантин, штучна або натуральна шкіра. Розмір полотна повинен бути на 15 см більшим, ніж розмір дверей. Далі обтягуємо двері полотном та кріпимо його декоративними цвяхами. Наприкінці роботи ми встановлюємо на місце вічко, ручку, замки та вішаємо двері назад на петлі.

На цьому все. Утеплення вхідних дверей завершено. Скориставшись порадами цієї статті, ви забезпечите тепло у своєму будинку.