Декоративна штукатурка «короїд» - популярний матеріал для оздоблення фасадів будівель та основ усередині приміщень. Вона практична та має привабливий зовнішній вигляд. Таку назву матеріал отримав завдяки своїй цікавій текстурі: його поверхня нагадує кору дерева, з'їдену деревним жуком кору. Рельєфні лінії та борозенки, що розташовуються хаотично, мають різний розмір та створюють унікальний малюнок на поверхні покриття.

Штукатурка «короїд» являє собою білий порошок, що містить у своєму складі камінчики-гранули, розмір яких варіюється від 0,1 до 3,5 мм в діаметрі. Це екологічно чистий матеріал, тому він особливо підходить для оздоблення квартир та будинків, в яких проживають люди, які дбають про своє здоров'я. Штукатурка має відмінні експлуатаційні характеристики, вона досить економічна та проста у нанесенні. Ще однією основною перевагою матеріалу є його пожежна безпека.

Існує три основні різновиди штукатурки. Для оформлення фасадів будівель використовують акрилову та силіконову штукатурки, що є чудовим захисним покриттям. Вони відрізняються чудовою стійкістю до різних агресивних факторів довкілля. Штукатурка довго зберігає свій колір, оскільки не вигоряє на сонці. Їй не страшні перепади температур, атмосферні опади, низькі (до - 50 ° С) і високі (до +60 ° С) температури. Однак декоративну штукатурку небажано використовувати в умовах, де на неї можуть виявлятися сильні механічні дії та хімічні агресії. У решті випадків вона є ідеальним оздоблювальним матеріалом. Довший термін експлуатації має силіконова штукатурка. Акрилова виглядає багатшими, але наносити її складніше.

Для внутрішнього оздоблення приміщень використовують інтер'єрний короїд, що є ідеальною основою під подальше фарбування. Покриття може бути пофарбоване в будь-який колір.

Штукатурка «короїд» відрізняється демократичною ціною. Купити штукатурку «короїд» в Полтаві можна в розділі "Клеї для пінопласту" будівельного інтернет-магазину СтройМайстер-Полтава. У продажу матеріал представлений як у готовому, так і сухому вигляді. Останній обійдеться дешевше. Купуючи штукатурку, слід пам'ятати: чим більші гранули, тим більша її витрата. Хороше зчеплення матеріал має з гіпсокартоном, бетоном, поверхнею з ДСП, цеглою, шпаклівкою, пінобетоном, каменем.