Якість, продуктивність, простота: переваги будівельних сумішей Scanmix

Сучасний ремонт чи будівництво практично неможливо уявити без застосування сухих будівельних сумішей. Застосування будівельних сумішей замість традиційних «самодельних» цементних, цементно-вапняних складів дає низку переваг.

  • Висока якість виконуваних робіт. Як правило, виробники будівельних сумішей дорожать своєю репутацією та використовують при їх виготовленні лише якісні «інгредієнти».
  • Висока продуктивність праці. Застосування будівельних сумішей дозволяє звести до мінімуму етап підготовки розчинів, що значною мірою збільшує швидкість виконання робіт.
  • Простота у використанні. Для початку виконання робіт, як правило, досить просто перемішати вміст мішка з водою механічним способом.

На сьогоднішній день купити будівельні суміші в Полтаві можна від цілого ряду надійних і перевірених виробників. У цій статті хотілося б зробити короткий огляд будівельних сумішей компанії Scanmix-Ukraine, які користуються великою популярністю у покупців інтернет-магазину СтройМайстер-Полтава.

Залежно від сфери застосування будівельні суміші Scanmix можна умовно поділити на декілька категорій:

1. Суміші для облицювання поверхонь.

Scanmix Easy – недорога клеюча суміш, яка застосовується для закріплення керамічної та кам'яної плитки з водопоглинанням більше 3% (розмір плитки до 30х30см.) на різних типах поверхонь. Застосовується як усередині, і зовні приміщення.

Scanmix Gres – суміш призначена для приклеювання керамічної, клінкерної плитки, мозаїки та інших матеріалів з водопоглинанням більше 3% до різних типів поверхонь: гіпсокартон, штукатурка, цемент, бетон, цегла та ін. Застосовується як всередині, так і зовні приміщення.

Scanmix Multisuper – високопластична безусадкова суміш, яка призначена для облицювання поверхонь з високою щільністю (з водопоглинанням менше 1%), у тому числі поверхонь, які піддаються механічним деформаціям, усіма видами плиток. Температура експлуатації від -50 до +120°С.

2. Суміші для утеплення фасадів будівель.

Scanmix Term Fix «Теплий Дім» - суміш призначена для приклеювання плит з пінополістиролу до різних типів поверхонь. Також суміш може бути використана як клею для плитки.

Scanmix Term Armix «Теплий Дім» - суміш застосовується для приклеювання плит з пінополістиролу та мінеральної вати при утепленні фасадів будівель, а також створення армованого шару.

Scanmix Universal «Теплий Дім» - універсальна суміш, яка застосовується як для приклеювання утеплювального матеріалу (пінополістирол, мінеральна вата), так і для створення армованого шару.

3. Суміші для кладки.

Scanmix Kladka – клеюча суміш, яка використовується як будівельний розчин при зведенні стін з пінобетону, газобетону, керамічних та силікатних блоків. У складі міститься перліт.

Scanmix Fire -  термостійка суміш, яка призначена для кладки камінів та печей, а також для їх ремонту.

4. Суміші для шпаклівки та штукатурки.

Scanmix Aquastop – полімерцементна суміш, яка призначена для захисту конструкцій від впливу рідин. Застосовується для гідроізоляції стін підвалів, фундаментів, цоколів, басейнів перед облицюванням керамічною плиткою.

Scanmix Dekor – мінеральна штукатурка, яка застосовується для створення декоративної фактури «Короїд». Для внутрішніх та для зовнішніх робіт.

Scanmix S – фасадна цементна шпаклівка, яка призначена для фінішного вирівнювання поверхонь стін усередині та назовні приміщення.

Scanmix TT – вологостійка шпаклювальна цементна суміш, яка застосовується як шпаклювальний або штукатурний розчин як усередині, так і зовні будівлі.

5. Суміші для влаштування підлог.

- Scanmix Conflow 100 – суміш призначена для влаштування стяжок підлог як усередині, так і зовні приміщення. Товщина шару: 10 – 40мм.

- Scanmix Conflow 200 – Самовирівнююча наливна підлога. Товщина шару: 5-25мм.

Будівельні суміші Scanmix по праву користуються високою популярністю у будівельних бригад м.Полтава, оскільки мають ряд переваг:

  • стабільно висока якість продукції.
  • низька ціна. Купити будівельні суміші Scanmix у Полтаві за низькими цінами можна в інтернет-магазині будівельних матеріалів СтройМайстер-Полтава.
  • зручна та надійна упаковка. Продукція Scanmix поставляється у високоякісній упаковці, що дозволяє надійно захистити суміші від зовнішніх впливів до моменту використання.