Інтер'єрні трансформації: гіпсокартонні рішення для вітальні, дитячої та кухні

Найпопулярнішим матеріалом для зміни простору у квартирі по праву вважається пластичний та доступний кожному матеріал – гіпсокартон. Гіпсокартон є одним з найбільш доступних стінових матеріалів, оскільки ціна гіпсокартону в Полтаві, в перерахунку на 1м², нижча, ніж в інших оздоблювальних матеріалів (пластик, панелі МДФ та ін.). З його допомогою можна успішно оформити вітальню, спальню, дитячу, кухню та інші приміщення будинку.

Сучасний дизайн інтер'єру житлових приміщень передбачає не лише декоративність та створення унікального стилю кімнати, а й спрямованість на вирішення практичних завдань: економії простору та його організації. Приміщення має бути функціональним, тому в обробці стін сьогодні так часто використовуються гіпсокартонні конструкції.

Вітальня

Час громіздких віталень гарнітурів давно вже минув. Легкі ніші та полиці з гіпсокартону, які можуть бути виконані у будь-яких розмірах та формах, здатні служити не тільки для зберігання милих інтер'єрних дрібничок та книг, але й для розміщення різної домашньої техніки. Крім того, конструкції з гіпсокартону дозволяють вдосталь пограти з освітленням. Купити гіпсокартон у Полтаві, сьогодні не є проблемою, він представлений у різних розмірах та від різних виробників.

Дитяча

У дитячій кімнаті гіпсокартон допоможе втілити в життя практично будь-яку дизайнерську задумку. Стелажі та полиці цікавих форм, об'ємні декоративні конструкції на стінах (у вигляді казкових звірят, метеликів, дерев або квітів) – все це припаде до душі не лише дітям, а й дорослим.

Кухня

Всім відомо, що на кухні найчастіше не вистачає полиць для зберігання всіляких баночок, мисок та обробних дощок. Що допоможе вам? Правильно, гіпсокартон. З нього можна зробити полички будь-якого розміру, що дозволить розмістити їх навіть у тих місцях, куди не розміщуються «покупні» конструкції.