Енергоефективність та надійність: порівняння теплоізоляційних матеріалів для утеплення у Полтаві

Підвищення цін на енергоносії змушує замислитись про додаткове утеплення будинку. Необхідність у цьому виникає через втрату тепла через «непомітні щілини» у стінах. Але перш ніж починати утеплення приміщення потрібно визначити, який теплоізолюючий матеріал Ви використовуватимете. В інтернет-магазині будматеріалів (Полтава) можна купити утеплювачі на будь-який смак: мінеральну вату, пінопласт та екструзійний пінополістирол.

Матеріали на ватній основі

Сьогодні як ніколи популярними стали утеплювачі на основі. Вони випускаються як рулонів чи плит. Для виготовлення таких утеплювачів беруть не бавовняну вату, а мінеральну. Її одержують у процесі з'єднання силікатних сплавів гірських порід зі шлаками (розплав, що покриває поверхню рідкого металу). Мінеральна вата має високу тепло- і звукоізоляцію.

Подібні утеплювачі служать довгі роки. Під час використання вони не змінюють свою форму. Це допомагає запобігти появі тріщин. До переваг використання утеплювачів на основі мінеральної вати можна віднести те, що вона не горить і не виділяє хімічних речовин.

Пінопласт

Одним із найпопулярніших утеплювальних матеріалів є пінопласт. Для утеплення фасаду будівлі, як правило, застосовують пінопласт марки М25 чи М35. Пінопласт має ряд переваг перед іншими утеплювальними матеріалами:

Екструзійний пінополістирол

Існує помилкова думка, що пінополістирол - це пінопласт. Але це не так. Пінополістирол має не тільки хороші теплоізоляційні властивості, а й високу механічну міцність. Пінополістирол може бути використаний при утепленні поверхонь, схильних до підвищеного механічного навантаження (підлога, фундамент та ін.). Строк гарантії його використання – до 50 років.

При виборі утеплювача необхідно визначити, що вам потрібно:

  • заощадити, але не отримати очікуваного результату;
  • або витратити більше грошей, але надійно утеплити Ваш будинок.