Види та технічні особливості сучасних штукатурних сумішей для робіт у Полтаві

Одним з ключових етапів правильної з технологічної точки зору обробки поверхонь стін та стель є їх правильне оштукатурювання. Штукатурка – це основа для решти оздоблювальних матеріалів, які будуть нанесені в подальшому, тому при її нанесенні обов'язково повинні бути дотримані ключові правила використання матеріалу. Не менш важливо і правильно підібрати оптимальний склад для тих чи інших цілей, адже якщо його властивості не відповідатимуть умовам експлуатації, то термін служби штукатурки може бути знижений. Купити штукатурку в Полтаві Ви можете в нашому інтернет-магазині будматеріалів.

Провести класифікацію сучасних штукатурних сумішей досить складно. Насамперед хотілося б навести класифікацію залежно від сфери застосування. За цим критерієм виділяють штукатурки спеціального призначення (наприклад, захисні або ізолюючі), декоративні (фактурні) та звичайні. Останній вид речовин використовується з метою підготовки поверхонь до їхньої фінішної обробки. Вони, залежно від типу використаного при їх виробництві сполучної речовини, діляться ще кілька підвидів:

При проведенні штукатурних робіт своїми руками дуже важливо дотримуватись певних технологічних норм і правил, адже в іншому випадку сподіватися на якісний результат буде складно. Насамперед слід ознайомитися з інформацією, яка вказана на упаковці, адже кожен виробник виробляє продукцію за власним рецептом, і тому метод її нанесення може відрізнятися. Однак є й правила, яких потрібно дотримуватись при використанні будь-якого типу штукатурки. Наприклад, те, що вона повинна наноситися окремими шарами невеликої товщини і те, що кожен із них повинен пройти природне сушіння перед нанесенням наступного.

Товщина шару штукатурки повинна перевищувати 20-25 мм (для дерев'яних поверхонь) чи 10-25 мм (для цегляних чи бетонних). В іншому випадку речовина може розшаруватися під час висихання або розкришитися після повного висихання. При цьому кількість шарів, залежно від очікуваного результату, може становити від одного до трьох.