Типи, застосування та переваги рулонних покрівельних матеріалів у будівництві

На ринку будівельних матеріалів налічується близько 40 різновидів рулонних покрівельних матеріалів. Найпоширенішими є:

 • Рубероїд.
 • Склоізол.
 • Рубімаст.

Руберойд

Рулонний матеріал такого типу застосовується, мабуть, найчастіше. Основою матеріалу є покрівельний картон, який виготовляється із похідної паперової сировини. Спочатку картон насичують першим шаром бітуму, потім ще одним, але з наповнювачем. З зовнішнього боку руберойду застосовується посипання. Вона служить для того, щоб:

 1. запобігти впливу ультрафіолету на матеріал;
 2. збільшити стійкість до температурних перепадів;
 3. покращити технічні властивості руберойду.

На сьогоднішній день в основу руберойду, крім картону, можуть входити інші новітні матеріали, адже розвиток у технологіях не стоїть на місці. Його експлуатаційні властивості покращуються з кожним роком. Бітум — це смолоподібна речовина, якою просочується будь-яка основа руберойду. Довгий період експлуатації (15 років і більше) та відносно низька ціна руберойду у Полтаві – основні переваги цього рулонного покриття. Руберойд ідеально підходить як для покриття покрівлі на тривалий термін, так і як тимчасовий варіант. При реконструкції даху руберойд, укладений раніше, прибирати необов'язково. Нове, більш досконале покриття, можна розташувати трохи вище, тобто поверх нього. Купити руберойд у Полтаві завжди можна в нашому інтернет-магазині будматеріалів.

Рубемаст

Рубемаст являє собою рулонний матеріал, що наплавляється, розрахований для вистилання нижнього шару покрівлі. В основу рубемаста входить картон, просочений бітумом, що стягує, з додаванням наповнювачів і пластифікаторів. Стягуючий бітум на внутрішній стороні полотна підвищує пластичність і запобігає утворенню тріщин. Відповідно, термін експлуатації продовжується. Щоб укласти подібний матеріал, використовують пальники. Купити рубемаст у Полтаві можна не залишаючи даної сторінки.

Склоізол

Стеклоізол - це наплавлюваний, гідроізоляційний матеріал, в основі якого застосовують матеріали, що не піддаються гниття. Основа з двох сторін просочена бітумно-полімерним стягуючим покриттям. Нижня частина склоізолу обгорнута протиадгезійною плівкою. Для зовнішньої частини протекційного шару застосовують аспідну присипку. Цей матеріал вирізняється високою надійністю. Його основне призначення - влаштування покрівельного килима будівництва та гідроізоляція будівельних конструкцій.

Основні переваги цього матеріалу:

 • низька ціна склоізолу у Полтаві. Купити склоізол в Полтаві не є проблемою, він представлений і в нашому будівельному інтернет-магазині.
 • стійкість до температурних перепадів;
 • утримує гнучкість навіть за мінусових температур:
 • міцність;
 • не піддається гниття;
 • тривалий період використання;
 • легкий монтаж;
 • стійкість до ультрафіолетових променів.

Вдалого вам вибору!