Утеплення горища

Багато хто облаштує горищне приміщення без його утеплення, у такому варіанті горище можна буде використовувати тільки як літнє приміщення. Утеплення горища дозволить не тільки використовувати його в зимовий період, а й знизити загальні втрати втрати приміщення. Вирівнюючи рівень температури по всьому будинку, ми запобігаємо можливості появи температурної напруги, а також тріщин у матеріалах. Загалом переваг багато, тому негайно приступаємо до утеплення даху.

Для утеплення даху зазвичай застосовують кілька різних компонентів, кожен із яких відіграє свою важливу та незамінну роль. На першому плані лежить гідроізоляція. На внутрішній частині покрівлі може утворюватися конденсат через зміщення точки роси. Волога негативно впливає на утеплювач, знижуючи його теплоізолюючі властивості. Тому шар гідроізоляції обов'язково укладають поверх утеплювача. Найкраще, для гідроізоляції даху використовувати сучасні плівкові матеріали (раніше використовували тільки руберойд).

Як утеплювач даху застосовують: мінеральну вату або пінополістирол.

Найбільшою популярністю для утеплення дахів має мінеральна вата. Вона характеризується високою стійкістю до перепадів температур, є чудовим звукоізоляційним матеріалом. Також серед переваг даного виду утеплювача слід зазначити: паропроникність, екологічність, негорючість та механічну міцність.

Під утеплювач слід покласти паробар'єр, основним призначенням якого є створення паронепроникного шару.

На сучасному ринку представлений широкий вибір утеплювачів від ряду виробників, таких як: Izover, Ursa, Майстер, Техноніколь та ін.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів (Полтава) www.stroymaster.poltava.ua пропонує купити весь спектр утеплювальних матеріалів за максимально низькими цінами з доставкою по Полтаві та області.